Yurtdışı Taşımacılık

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”2361″ img_size=”full”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Yurtdışı Taşımacılık

Şark Yıldızı Nakliyat, Yurtdışı Taşımacılık alanında, deneyimli personelimiz; sizin için düşük maliyet, zaman kazanımı ve yüksek faydayı sağlayacak çözümler için var olmaktadır.

Dünya ticaretinin merkezlerinde kurmuş olduğu yüksek sayıdaki acente ağı sayesinde farklı tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan kurumumuza bekleriz.

Yurtdışı Taşımacılık Hizmetlerimiz;

Uçak + TIR: Zaman öncelikli yüklemelerde hız ve maliyet avantajı
Düzenli ve yüksek hacimli taşımalar için, uçak servislerinin yeterli olmadığı veya yüksek maliyetli olduğu bölgelerde Uçak ile Tır taşımalarını birleştirerek sizlere hız ve maliyet avantajı sağlayan servislerimiz vardır.

Uçak + Gemi: Maliyeti öncelikli yüklemelerde zamana da ihtiyacınız var ise,
Uzakdoğu merkezlerinden gemi ile çıkan malzemelerinizi belirli noktalarda, transit işlemlerinin ardından direk uçak servisleriyle birlikte; maliyetinizi azaltarak size zaman kazandıran hizmetimizdir.

Tren + Kamyon: Maliyeti en aza indirmek ve güvenli bir yol için,
En ucuz taşımacılık şekli olan tren yolu ile karayolunu birleştirerek hem güvenli bir taşıma ve hem de maliyet avantajı sağlayan hizmetimizdir.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”25″ title=”HİZMETLERİMİZ”][/vc_column][/vc_row]

Yorum Gönderin